Знайомтесь: Сергій Миколайович ПРИЛУЦЬКИЙ — сімейний лікар Плисківської амбулаторії ЗПСМ. Молодий чоловік родом із села Старостинці. Мама Тетяна Леонідівна — місцева фельдшерка, батько Микола Миколайович працює механізатором. Сергій, очевидно, вирішив йти з мамою по життю однією професійною стежкою. У 2018 році закінчив Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова, далі — два роки інтернатури у лікувальних закладах, і ось 3 серпня призначений сімейним лікарем у Плисків.

  — Тепер, як йдеться у клятві Гіппократа, усі знання, сили та вміння молодий лікар віддаватиме справі охорони і поліпшення здоров’я сельчан, надаватиме медичну допомогу всім, хто ії потребує, — сказав, представляючи Сергія Прилуцького колективу амбулаторії сімейної медицини, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Роздольський. — І хоча він, по суті, тільки починає свій самостійний шлях лікарем, відгуки пацієнтів, про яких він піклувався, будучи лікарем-інтерном, залишилися вдячними. Тож, як кажуть, в добру путь!

  З першим робочим днем сімейного лікаря привітали перший заступник голови Погребищенської районної державної адміністрації Петро Шафранський, Плисківський сільський голова Петро Вітрук, який зауважив, що в активі громади є на прикметі будинок, у якому сімейний лікар зможе облаштувати власне життя.

  Сьогодні у Плисківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини триває ремонт приміщення, завдяки будівельникам осучаснюється як зовнішній, так і внутрішній його інтер’єр.

  Названі вище керівники ознайомилися із станом проведення робіт, визначилися з коштами, які необхідно віднайти для завершення ремонту кабінетів та холу, а тим часом до Сергія Прилуцького вже прийшли перші пацієнти. Попереду у нього переукладання угод з жителями, котрі були приписані до попередньої лікарки, яка виїхала за межі району.

  Отже, звернення до усіх бажаючих, хто хотів би мати своїм сімейним лікарем Сергія Миколайовича Прилуцького (тел.: (098) 268-82-39): зверніться у Плисківську амбулаторію безпосередньо до нього або ж до медичних сестер Тетяни Рудюкової чи Галини Талалай з метою підписання декларації.

  Микола МАЦЕНКО, районна газета «Колос»