Графік чергувань на Травень 2019 лікарів 

 
П.І.Б.  1   2  3  4    5    6    7    8   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
31
1 Криницька В.Ю.                                                          
2 Марункевич Т.П.                                                        
3 Матковська Н.Я.                                                      
4 Прилуцький С.М.                                                            
5 Педоренко В.П.                                                      
6 Путь Н.П.                                                      
7 Черв'якова С.А.                                                      
8 Тарасюк О.В.                                                          
9 Дзьобко О.А.                                                            
10 Лисун М.П.                                                            
11 Любарська К.М.                                                            
12 Кириченко О.І.                                                            
13 Чмерук В.Л.                                                        

Сестер медичних ЗПСМ

  ​

 
П.І.Б.  1   2 3   4    5    6    7    8   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
31
1 Коротун Н.М.                                                          
2 Бондар Т.П.                                                          
3 Мукоїд Л.В.                                                          
4 Поліщук Л.В.                                                              
5 Плюшко Т.М.                                                          
6 Пухальська А.В.                                                          
7 Волос О.                                                            
8 Дигас Т.Є.                                                          
9 Мельничук О.С.                                                          
10 Сліпцова Т.А.                                                            
11 Марчишина Л.І.                                                            
12 Левчук Д.О.                                                          
13 Капистинська А.В.                                                        
14 Огірчук Т.С.                                                            
15 Талалай Т.М.                                                            
16 Новіцька А.                                                            
17 Бондар В.                                                              
18 Загика Н.                                                            
19 Ільченко Н.В.                                                            
20 Наумчук Т.І.                                                          
21 Барська Л.                                                          

Фельдшерів ПНД 

 
  П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
1   Павліченко Д.В.                               
2 Плюшко А.М.                                

Водії

 
 № П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
1 Ковальчук В.І.                                
2 Дишлюк Д.В.                              

Згідно графіка виїздів на дільниці району 

 
 № П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
1   Бондаренко Л.П.                                             
2 Росновський О.В.                                                  

Графік виїздів лікарів на дільниці району на травень 2019р.

Дільниці Дні виїзду Лікарі
1 Гопчицька  Середа Кириченко О.І.
2 Дзюньківська Понеділок
П'ятниця
Чмерук В.Л.
3 Новофастівська Вівторок
П'ятниця
Любарська К.М.
4 Плисківська Понеділок
П'ятниця
Лисун М.В.
5 Ржевуська Понеділок
Середа
Дзьобко О.А.
6 Степанківська  Середа Тарасюк О.В.
Криницькуа В.Ю.
7 Сопинська Вівторок Червякова С.А.
8 Ширмівська П'ятниця Путь Н.П.
9 Приписна дільниця Понеділок
Вівторок
П'ятниця
Педоренко В.П.
Чмерук В.Л.
Марункевич Т.П


 Графік виїзду лікарів на села району з методично-консультативної допомоги
 

Дільниці Дата виїзду
1 Морозівка+Бухни 20.02
2 Білашки+Смаржинці 22.02
3 Ширмівка+Свитинці+Вишнівка 01.03
4 Старостинці+Ліщинці+Іваньки 06.03
5 Гопчиця 13.03
6 Борщагівка+Скибинці 20.03
7 Дзюньків 27.03
8 Довгалівка 03.04
9 Збаржівка 10.04
10 Очеретня 17.04
11 Плисків 24.04
12 ст.Погребище ІІ+Довжок 08.05
13 Андрушівка+Паріївка 15.05
14 Степанки+Весілівка 22.05
15 Станилівка+Талалаї 29.05
16 Черемошне+Кулешів 05.06
17 Надросся 12.06
18 Сопин 19.06
19 Мончин 26.06
20 Левківка+Ординці 03.07
21 Адамівка 10.07
22 Розкопане 17.07
23 ст.Погребище І 24.07
24 Новофастів+Бурківці+Задорожне 31.07
25 Сніжна+Бабинці+Бистрик 07.08
26 Попівці+Сараженці+Курянці+Юнашки 14.08
27 Педоси+Малинки 21.08
28 Павлівка+Круподеренці 28.08
29 Спичинці+Васильківці 04.09