Графік чергувань на вересень 2019 лікарів 

 
П.І.Б.  1   2  3  4    5    6    7    8   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Криницька В.Ю.                                                      
2 Марункевич Т.П.                                                    
3 Мадей С.І.                                                      
4 Матковська Н.Я.                                                    
5 Прилуцький С.М.                                                          
6 Педоренко В.П.                                                          
7 Путь Н.П.                                                      
8 Тарасюк О.В.                                                      
9 Черв'якова С.А.                                                      
10 Дзьобко О.А.                                                          
11 Лисун М.В.                                                            
12 Любарська К.М.                                                          
13 Кириченко О.І.                                                          
14 Чмерук В.Л.                                                        

Сестер медичних ЗПСМ

  ​

 
П.І.Б.  1   2 3   4    5    6    7    8   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Коротун Н.М.                                                        
2 Волос О.                                                          
3 Мукоїд Л.В.                                                        
4 Поліщук Л.В.                                                        
5 Плюшко Т.М.                                                        
6 Клюса І.А.                                                        
7 Дигас Т.Є.                                                        
9 Мельничук О.О                                                        
10 Капистинська А.В.                                                        
11 Пухальська А.В.                                                        
12 Супрун О.А.                                                        
12 Сліпцова Т.А.                                                        
13 Марчишина Л.П.                                                        
14 Огірчук Т.С.                                                          
15 Талалай Г.М                                                            
16 Малярчук                                                           
17 Загика Н.                                                        
18 Кузьміришина В.                                                          

Фельдшерів ПНД 

 
  П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1   Павліченко Д.                              
2 Старинчук О.В.                                
3 Плюшко А.М                                                          

Водії

 
 № П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Дишлюк Д.В.                        
2 Ковальчук В.І.                          
3 Логанівський О.                                                          
4 Науменко                                                          
5 Трембанчук                                                          
6 Стадник                                                            
7 Степанов                                                            

 

Графік виїздів лікарів на дільниці району 2019р.

Дільниці Дні виїзду Лікарі
1 Гопчицька  Середа Кириченко О.І.
2 Дзюньківська Понеділок
П'ятниця
Чмерук В.Л.
3 Новофастівська Вівторок
П'ятниця
Любарська К.М.
4 Плисківська Понеділок
П'ятниця
Лисун М.В.
5 Ржевуська Понеділок
Середа
Дзьобко О.А.
6 Степанківська  Середа Тарасюк О.В.
Криницькуа В.Ю.
7 Сопинська Вівторок Червякова С.А.
8 Ширмівська П'ятниця Путь Н.П.
9 Приписна дільниця Понеділок
Вівторок
П'ятниця
Педоренко В.П.
Чмерук В.Л.
Марункевич Т.П


 Графік виїзду лікарів на села району з методично-консультативної допомоги
 

Дільниці Дата виїзду
1 Морозівка+Бухни 20.02
2 Білашки+Смаржинці 22.02
3 Ширмівка+Свитинці+Вишнівка 01.03
4 Старостинці+Ліщинці+Іваньки 06.03
5 Гопчиця 13.03
6 Борщагівка+Скибинці 20.03
7 Дзюньків 27.03
8 Довгалівка 03.04
9 Збаржівка 10.04
10 Очеретня 17.04
11 Плисків 24.04
12 ст.Погребище ІІ+Довжок 08.05
13 Андрушівка+Паріївка 15.05
14 Степанки+Весілівка 22.05
15 Станилівка+Талалаї 29.05
16 Черемошне+Кулешів 05.06
17 Надросся 12.06
18 Сопин 19.06
19 Мончин 26.06
20 Левківка+Ординці 03.07
21 Адамівка 10.07
22 Розкопане 17.07
23 ст.Погребище І 24.07
24 Новофастів+Бурківці+Задорожне 31.07
25 Сніжна+Бабинці+Бистрик 07.08
26 Попівці+Сараженці+Курянці+Юнашки 14.08
27 Педоси+Малинки 21.08
28 Павлівка+Круподеренці 28.08
29 Спичинці+Васильківці 04.09

 

Бондаренко С.О.